SZKOLENIA I DORADZTWO

Portal planowaniespadkowe.plᵀᴹ to miejsce, którego celem jest przede wszystkim edukacja oraz popularyzacja tematyki sukcesji w Polsce. Portal nie świadczy na zewnątrz żadnych usług, realizuje natomiast misję edukacyjną właściciela portalu.

 

Usługi obejmujące doradztwo sukcesyjne dla firm (szczególnie rodzinnych) oraz rodzin, polegające na tworzeniu kompleksowych Planów Sukcesji, budowie Ładu Rodzinnego, obsłudze prawnej oraz tworzeniu planów finansowych, a także obsługę polegającą na towarzyszeniu w procesie decyzyjnym niezbędnym do wypracowania wspólnych rozwiązań w rodzinie lub w firmie, świadczy właściciel portalu, Kancelaria Sukcesyjna MARTYNIEC.

 

 

Do najciekawszych usług z OFERTY Kancelarii należy weryfikacja posiadanych rozwiązań z zakresu sukcesji oraz planowania spadkowego w rodzinie lub w firmie. Audyt obejmuje kompleksowo kilka dziedzin doradztwa, w tym prawo, podatki, finansowe i aspekty dotyczące zarządzania, zgodnie z PIĘCIOMA ZASADAMI DORADCY SUKCESYJNEGO opracowanymi i stosowanymi przez Kancelarię. Liczymy, że będą one podstawą do opracowania zbioru dobrych praktyk dla tego rozwijającego się obecnie w Polsce zawodu.

 

Kancelaria posiada także wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, seminariów oraz konferencji obejmujących tematykę sukcesji międzypokoleniowej oraz planowania spadkowego. Zapraszamy do WSPÓŁPRACY media, organizacje pozarządowe (fundacje, stowarzyszenia, Izby Przemysłowo-Handlowe i in.) oraz uczelnie wyższe zainteresowane propagowaniem tematyki bliskiej Kancelarii.

CYTAT:

Mama zawsze mówiła, że umieranie jest częścią życia.

 

Forrest Gump

Właścicielem

portalu jest:

Jesteś...

Gościem na              

naszym portalu!

Zapraszamy na nasz fanpage na facebooku.

 

Kliknij:

Znajdziesz tam jeszcze więcej materiałów i bieżących informacji. 

Uwaga! Nasz portal korzysta z COOKIES! Jeśli wyrażasz zgodę na automatyczne działanie plików Cookies, będą one zapisywane w pamięci Twojej przeglądarki. Opis polityki korzystania z nich oraz sposoby ich dezaktywowania, jeśli nie wyrażasz zgody na ich wykorzystywanie, znajdziesz tutaj.