DOŚWIADCZENIE I REFERENCJE

Zdajemy sobie sprawę, że szeroka świadomość w zakresie sukcesji majątkowej - dopiero zaczyna się tworzyć. Szczególnie w kwestii wiedzy o niekorzystnych skutkach zdarzeń nagłych przy zarządzaniu majątkiem czy biznesem. Od lat staramy się przyczyniać do jej powstania i rozwoju.

 

Dają temu wyraz liczne szkolenia, konferencje oraz publikacje w mediach czy uczestnictwo w spotkaniach, gdzie możliwa jest wymiana poglądów w przedmiocie sukcesji i planowania spadkowego. Kolejnym wyrazem naszych wysiłków jest niniejszy portal, z istnieniem którego wiążemy spore nadzieje na rozwój świadomości oraz dobrej praktyki w tym zakresie.

 

Członkowie Zespołu portalu planowaniespadkowe.plᵀᴹ mają za sobą wieloletnie doświadczenie szkoleniowe, także w oparciu o własne, autorskie programy. Niejednokrotnie zapraszani byli do składania wypowiedzi w mediach (TVN CNBC Biznes, TVP, Rzeczypospolita czy Puls Biznesu). Zorganizowaliśmy też liczne konferencje dla przedsiębiorców i właścicieli spółek w całej Polsce, we współpracy takimi partnerami jak Bank Zachodni WBK, Aviva, PZU Życie, Allianz, Metlife Amplico, Compensa, Pramerica, AXA, Generali i in. Z wielką chęcią współpracujemy z organizacjami zrzeszającymi przedsiębiorców, m.in. BCC, Rotary Club, czy Izbami Przemysłowo-Handlowymi oraz stowarzyszeniami.

 

W sposób szczególny współpracujemy z firmami rodzinnymi, głównie w ramach Stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych. Współpracujemy z Instytutem Biznesu Rodzinnego w Poznaniu. Redaktor naczelny portalu współdziała jako ekspert i doradca sukcesyjny w ramach finansowanych przez UE programów: Kody Wartości - efektywna sukcesja w firmach rodzinnych oraz Przewodnik po sukcesji w firmach rodzinnych

Niechaj wzrasta wiedza...

Nasi wykładowcy mają wieloletnie doświadczenie szkoleniowe. Dzięki temu, że są jednocześnie praktykami i cały czas posiadają kontakt z klientem, możemy zagwarantować, że szkolenia nie mają charakteru wyłącznie teoretycznego. Szkolimy w oparciu o zastosowanie najnowszych technik, praktyczne warsztaty i ćwiczenia w grupach. Jesteśmy w stanie elastycznie dostosować się do wymogów Klienta. Organizujemy także szkolenia otwarte.

 

Łukasz Martyniec, redaktor naczelny portalu, jest jednocześnie wykładowcą w Europejskiej Akademii Planowania Finansowego EAFP w Warszawie. Od 2004 r. przeprowadził szkolenia dla ponad 3.800 doradców finansowych, w oparciu o samodzielnie stworzony program szkoleniowy. Nasi eksperci w ciągu ostatnich 3 lat przeprowadzili ponad 300 konferencji dla przedsiębiorców i właścicieli firm pt.: "Planowanie spadkowe i budowa Planu Sukcesji w rodzinie i firmie", wzięło w nich udział ok. 8.000 uczestników.

 

W gronie naszych zadowolonych Klientów jak dotąd znaleźli się m.in.:

 

- PZU Życie S.A.

 

- Allianz Życie S.A.

 

- BZ WBK S.A.

 

- Aviva S.A. (dawniej Commercial Union)

 

- Metlife Amplico S.A.

 

- Pramerica S.A.

 

- Compensa Życie S.A.

 

- Generali S.A.

 

- InterRisk S.A.

 

- Axa S.A.

 

- Finlife S.A.

 

- Goldinvest sp. z o.o.

 

- Protecta Finanse sp. z o.o.

 

- Polska Fundacja Przedsiębiorczości

 

- Fundacja FORTIS

 

oraz wiele innych podmiotów i organizacji.

 

Referencje udostępniane są na życzenie.

CYTAT:

Mama zawsze mówiła, że umieranie jest częścią życia.

 

Forrest Gump

Właścicielem

portalu jest:

Jesteś...

Gościem na              

naszym portalu!

Zapraszamy na nasz fanpage na facebooku.

 

Kliknij:

Znajdziesz tam jeszcze więcej materiałów i bieżących informacji. 

Uwaga! Nasz portal korzysta z COOKIES! Jeśli wyrażasz zgodę na automatyczne działanie plików Cookies, będą one zapisywane w pamięci Twojej przeglądarki. Opis polityki korzystania z nich oraz sposoby ich dezaktywowania, jeśli nie wyrażasz zgody na ich wykorzystywanie, znajdziesz tutaj.