FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

ON-LINE

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY szkolenia:

SUKCESJA W RODZINIE I BIZNESIE. PLAN FINANSOWY DLA WSPÓLNIKÓW I KLIENTÓW VIP.

Twoja wiadomość z formularza została pomyślnie wysłana.

Podałeś następujące dane:

Formularz zgłoszeniowy

Skoryguj wprowadzone dane w następujących polach:
Podczas przesyłania formularza wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Wskazówka: pola oznaczone * są obowiązkowe.

*Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach organizacji ww. szkolenia, a także w celach informacyjnych i sprawozdawczych na potrzeby projektu szkoleniowego, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U z 1997r. nr 133, poz. 883 z późn. zm.). 

 

**Jeżeli Zgłaszający zamierza zgłosić więcej, niż jednego Uczestnika, proszę skontaktować się z nami w celu ustalenia poziomu przysługującego rabatu.

 

Po zarejestrowaniu zgłoszenia na wskazany adres e-mail prześlemy potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia oraz fakturę proforma. Uczestnictwo w szkoleniu uwarunkowane jest dokonaniem wpłaty na rachunek bankowy Organizatora najpóźniej na 10 dni przed terminem szkolenia kwoty stanowiącej
pełną opłatę za szkolenie. Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymacie Państwo fakturę VAT albo rachunek. W przypadku konieczności przesunięcia terminu szkolenia przez Organizatora z przyczyn niezależnych od Organizatora, opłata zostanie zwrócona w całości. Szczegóły opis warunków uczestnictwa znajduje się w Regulaminie szkolenia.

 

Zastrzegamy, że mamy prawo odwołać szkolenie z przyczyn niezależnych od Organizatora w terminie najpóźniej 5 dni przed terminem szkolenia. Organizatorem szkolenia oraz podmiotem przetwarzającym dane osobowe jest kancelaria sukcesjna WM GROUP Łukasz Martyniec z siedzibą we Wrocławiu.

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt.

CYTAT:

Mama zawsze mówiła, że umieranie jest częścią życia.

 

Forrest Gump

Właścicielem

portalu jest:

Jesteś...

Gościem na              

naszym portalu!

Zapraszamy na nasz fanpage na facebooku.

 

Kliknij:

Znajdziesz tam jeszcze więcej materiałów i bieżących informacji. 

Uwaga! Nasz portal korzysta z COOKIES! Jeśli wyrażasz zgodę na automatyczne działanie plików Cookies, będą one zapisywane w pamięci Twojej przeglądarki. Opis polityki korzystania z nich oraz sposoby ich dezaktywowania, jeśli nie wyrażasz zgody na ich wykorzystywanie, znajdziesz tutaj.