FELIETONY I ARTYKUŁY

W tym dziale postanowiliśmy umieścić zbiór felietonów, artykułów oraz wywiadów, który będziemy sukcesywnie rozbudowywać. Stanowi on zbiór doświadczeń obrazujących sfery i płaszczyzny, na których objawia się sukcesja oraz planowanie spadkowe.

 

Znajdziesz tu sporo przykładów z życia wziętych oraz opisów sposobów myślenia, które mogą okazać się pomocne. Znajdziesz materiały lżejsze, oraz te o większym ciężarze gatunkowym - przeznaczone zarówno dla laików, jak też fachowców. To miejsce dla tych, którzy wolą przyswajać wiedzę w sposób lekki i praktyczny. Nierzadko pozwalamy sobie na celowe prowokacje oraz stawianie śmiałych tez.

 

Poglądy wyrażone w poszczególnych artykułach są poglądami autorów i nie zawsze w pełni zgodne są ze stanowiskiem reprezentowanym przez redakcję portalu planowaniespadkowe.pl.

 

Są to teksty autorów współpracujących z portalem, praktyków zajmujących się sukcesją oraz planowaniem spadkowym. Pokazują różnorakie oblicza sukcesji, inspirują do przemyśleń oraz działania. Może właśnie tutaj znajdziesz interesujący Cię wątek?

Tutaj znajdziesz pełną listę artykułów oraz felietonów, do przeczytania albo pobrania w formacie .pdf.

Niektóre felietony autorstwa Łukasza Martyńca zostały wdane jako część Osobistego Poradnika Świadomego Przedsiębiorcy, dostępnego nieodpłatnie dla beneficjentów Fundacji Fortis w Katowicach.

Masz pytania lub uwagi?

Twoja wiadomość z formularza została pomyślnie wysłana.

Podałeś następujące dane:

Skontaktuj się z nami:

Skoryguj wprowadzone dane w następujących polach:
Podczas przesyłania formularza wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Wskazówka: pola oznaczone * są obowiązkowe.

CYTAT:

Mama zawsze mówiła, że umieranie jest częścią życia.

 

Forrest Gump

Właścicielem

portalu jest:

Jesteś...

Gościem na              

naszym portalu!

Zapraszamy na nasz fanpage na facebooku.

 

Kliknij:

Znajdziesz tam jeszcze więcej materiałów i bieżących informacji. 

Uwaga! Nasz portal korzysta z COOKIES! Jeśli wyrażasz zgodę na automatyczne działanie plików Cookies, będą one zapisywane w pamięci Twojej przeglądarki. Opis polityki korzystania z nich oraz sposoby ich dezaktywowania, jeśli nie wyrażasz zgody na ich wykorzystywanie, znajdziesz tutaj.