LISTA FELIETONÓW I ARTYKUŁÓW

Poniżej prezentujemy listę felietonów oraz artykułów zamieszczonych na portalu. Mamy nadzieję, że z czasem będzie ich coraz więcej. Można zapoznać się z nimi tutaj albo skopiować w formacie .pdf.

 

Przypominamy, że wszystkie treści zamieszczone na portalu można wykorzystywać z przeznaczeniem wyłącznie na własny, prywatny użytek. Zabronione jest ich wykorzystywanie komercyjne dla celów zarobkowych bez zgody redakcji. Prosimy zapoznać się z Notą prawną na ten temat. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani komercyjnym wykorzystaniem zamieszczonych tutaj materiałów, prosimy o kontakt.

Artykuły, felietony, wywiady...

Znajdziesz tutaj informacje o wszystkich materiałach dostępnych na portalu, nie tylko w dziale Felietony i artykuły. Postaramy się, aby nasza lista szybko się poszerzała. Jeśli chcesz otrzymywać bieżące informacje, zapisz się na  nasz NEWSLETTER.

 

Poniżej lista publikacji dostępnych na portalu planowaniespadkowe.pl:

 

Felietony:

 

  • Jak poruszyć temat tabu. autor: Łukasz Martyniec, felieton ukazał się w Raporcie Think Tank Sukcesja jako projekt i proces, Warszawa, czerwiec 2013 r.
  • Sukcesja i planowanie spadkowe. Rozmowa z Łukaszem Martyńcem opublikowana w kwartalniku Moja Firma nr 1 z 2013 r., wydawanym przez Fundację Fortis.
  • Sukcesja w spółkach. Rozmowa z Łukaszem Martyńcem opublikowana w kwartalniku Moja Firma nr 1 z 2014 r., wydawanym przez Fundację Fortis.

 

Referaty naukowe:

 

Życzymy owocnej lektury!

CYTAT:

Mama zawsze mówiła, że umieranie jest częścią życia.

 

Forrest Gump

Właścicielem

portalu jest:

Jesteś...

Gościem na              

naszym portalu!

Zapraszamy na nasz fanpage na facebooku.

 

Kliknij:

Znajdziesz tam jeszcze więcej materiałów i bieżących informacji. 

Uwaga! Nasz portal korzysta z COOKIES! Jeśli wyrażasz zgodę na automatyczne działanie plików Cookies, będą one zapisywane w pamięci Twojej przeglądarki. Opis polityki korzystania z nich oraz sposoby ich dezaktywowania, jeśli nie wyrażasz zgody na ich wykorzystywanie, znajdziesz tutaj.