RAPORT THINK TANK

Sukcesja jako projekt i proces

W czerwcu 2013 r. ukazał się kolejny Raport Think Tank dotyczący sukcesji w firmach rodzinnych: Sukcesja jako projekt i proces. W raporcie, obok wielu znakomitych tekstów, ukazały się dwa felietony autorstwa Łukasza Martyńca oraz jeden, gdzie Łukasz Martyniec udzielił konsultacji jako doradca sukcesyjny; artykuł Przezorny - spokojny o przyszłość autorstwa Tomasza Bartuzela z firmy Prudential Polska znajduje się na stronie 44 Raportu.

 

Poniżej zamieszczamy do pobrania w .pdf oba teksty autorstwa redaktora naczelnego portalu oraz całość Raportu.

 

Zapraszamy do lektury oraz na strony Think Tank.

Jak poruszyć temat tabu. Łukasz Martyniec.
Sukcesja jest tematem szczególnie delikatnym, także w firmach rodzinnych. Temat tabu dotyczy nie tylko kwestii śmierci, jest ich znacznie więcej - w wielu rodzinach trudno rozmawia się na temat p
Jak poruszyć temat tabu. Łukasz Martynie[...]
Dokument PDF [140.3 KB]
Myślenie prewencyjne się opłaca. Łukasz Martyniec
Plan awaryjny potrzebny jest w każdej firmie, na każdym etapie jej rozwoju. Niezależnie od tego, czy postrzegamy siebie jako firma rodzinna, czy nie - czy w następnym pokoleniu znajdują się sukc
Myślenie prewencyjne się opłaca. Łukasz [...]
Dokument PDF [122.9 KB]
Raport Sukcesja Think Tank 2013
Sukcesja jako projekt i proces. Praktyczne aspekty przekazywania władzy i majątku w firmach rodzinnych. Raport Think Tank 2013.
RAPORTSUKCESJA2013.pdf
Dokument PDF [6.6 MB]

CYTAT:

Mama zawsze mówiła, że umieranie jest częścią życia.

 

Forrest Gump

Właścicielem

portalu jest:

Jesteś...

Gościem na              

naszym portalu!

Zapraszamy na nasz fanpage na facebooku.

 

Kliknij:

Znajdziesz tam jeszcze więcej materiałów i bieżących informacji. 

Uwaga! Nasz portal korzysta z COOKIES! Jeśli wyrażasz zgodę na automatyczne działanie plików Cookies, będą one zapisywane w pamięci Twojej przeglądarki. Opis polityki korzystania z nich oraz sposoby ich dezaktywowania, jeśli nie wyrażasz zgody na ich wykorzystywanie, znajdziesz tutaj.