Paweł Rataj - radca prawny, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. W czasie studiów szeroko interesował się problematyką prawa gospodarczego oraz był uczestnikiem studenckiego ruchu naukowego, a także animatorem kultury. Odbył etatową aplikację sądową w ówczesnym Sądzie Wojewódzkim w Krakowie, po czym zdał z najwyższymi notami najpierw egzamin sędziowski w 1993 r., a w następnym roku egzamin radcowski. Od 1999 r. prowadzi kancelarię radcy prawnego w ramach której świadczy stałą bieżącą obsługę przedsiębiorców, w tym zwłaszcza Firm Rodzinnych oraz podmiotów leczniczych.

 

Jest ekspertem w finansowanym przez PARP projekcie Przewodnik po sukcesji w Firmach Rodzinnych. Specjalizuje się w prawie gospodarczym, ze szczególnym uwzględnieniem problematyki sukcesji Firm Rodzinnych. W ramach swojej praktyki z powodzeniem występuje w charakterze pełnomocnika procesowego. Posiada bogate doświadczenia pozaprawne. Był m.in. członkiem Zarządu Fundacji dla Uniwersytetu Jagiellońskiego, należy do stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych. Posługuje się językiem angielskim i rosyjskim.

 

Dalsze szczegóły oraz dane kontaktowe znajdują się tutaj.

CYTAT:

Mama zawsze mówiła, że umieranie jest częścią życia.

 

Forrest Gump

Właścicielem

portalu jest:

Jesteś...

Gościem na              

naszym portalu!

Zapraszamy na nasz fanpage na facebooku.

 

Kliknij:

Znajdziesz tam jeszcze więcej materiałów i bieżących informacji. 

Uwaga! Nasz portal korzysta z COOKIES! Jeśli wyrażasz zgodę na automatyczne działanie plików Cookies, będą one zapisywane w pamięci Twojej przeglądarki. Opis polityki korzystania z nich oraz sposoby ich dezaktywowania, jeśli nie wyrażasz zgody na ich wykorzystywanie, znajdziesz tutaj.