NIC NA SIŁĘ

Tylko od Ciebie zależy, co zrobisz z tymi informacjami! Nie jest naszym celem, abyś zajrzał tu tylko raz – przez przypadek, albo dlatego, że wpisałeś w wyszukiwarkę hasła „testament" czy „zachowek". Nie chodzi o nam o udzielenie odpowiedzi na pojedyncze, wyrwane z szerszego kontekstu pytanie czy o rozjaśnienie jednego z kilkunastu istotnych wątków, z pominięciem pozostałych. Zależy nam na tym, aby na dłużej skupić Twoją uwagę, zainspirować Cię do twórczego myślenia i – co ważne! - działania. Dlatego podchodzimy do tematu kompleksowo i wielopłaszczyznowo. Lektura poszczególnych rozdziałów czy felietonów pomoże natchnąć Cię od szukania całościowych rozwiązań. Polecaj ten portal swojej rodzinie, wspólnikom, partnerom biznesowym, przyjaciołom i znajomym. Większość decyzji, które pomagamy powziąć, nie podejmuje się samemu. Nie dotyczą bowiem tylko Ciebie. Potrzebne jest współdziałanie kilku osób oraz budowa szerszej świadomości.

 

Aby ułatwić współpracę pomiędzy nami, pozwoliliśmy sobie na nieco nieszablonową formułę komunikacji. Po pierwsze przeszliśmy już na „Ty". Ponieważ tematyka tego portalu dotyczy właśnie Ciebie. Osobiście Ciebie. Nie miej nam tego za złe, nawet, jeśli nie przywykłeś do takiej poufałości. Po drugie staramy się pisać prosto, używając potocznego języka. Zależy nam na tym, aby być zrozumiałymi, nawet kosztem koniecznych uproszczeń. Mamy nadzieję, że fachowcy nam wybaczą. Po trzecie – staramy się zadawać pytania oraz świadomie prowokować. Ten portal ma pomóc Ci podjąć bardzo ważne, strategiczne decyzje. Dla Ciebie, Twojej rodziny, majątku albo biznesu. Dlatego trzeba zacząć od istotnych i trudnych pytań. Doświadczenie podpowiada nam, że nie sposób inaczej.

 

Jeśli zdecydujesz się na dalsze drążenie tematu sukcesji majątkowej – lojalnie uprzedzamy: będzie to wymagać od Ciebie sporo wysiłku i zaangażowania. Nagrodą będzie polepszenie relacji w rodzinie i/lub firmie oraz majątek zabezpieczony na wypadek ziszczenia się różnych scenariuszy. Oczywiście, jeśli nie poprzestaniesz na lekturze i zabierzesz się za ten temat w tzw. realnym świecie. Poszczególne materiały napisane są tak, abyś się nie nudził i dotarł do interesujących Cię i istotnych dla Ciebie informacji - z czasem będzie ich przybywało. Korzystaj z linków wewnętrznych - zaprowadzą Cię do wątków, których powiązania z tematem bezpośrednio Cię interesującym nie zawsze mógłbyś się spodziewać.

 

Nie zostawiamy Cię z tym tematem samego. Mamy pomysł na to, jak z sukcesem przeprowadzić proces rozpoznania potrzeb i budowy Planu Sukcesji - z pożytkiem dla Ciebie i Twoich najbliższych. Na początku konieczne będzie zapoznanie się z określoną dawką wiedzy oraz uruchomienie myślenia. Dopiero na dalszym etapie przyda się doradca.

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się "na skróty", do czego potrzebne jest doradztwo sukcesyjne w biznesie, zapraszamy do lektury.

 

I nic na siłę.

 

Jeżeli teraz nie masz ochoty drążyć tematu albo potrzebujesz czasu - jesteśmy tutaj i czekamy na Ciebie. Gdybyś chciał odłożyć tę kwestię na później - przeczytaj TO. Nie ma sprawy - my mamy czas.

 

       Miej tylko świadomość:

 

Czas działa na Twoją niekorzyść...

CYTAT:

Mama zawsze mówiła, że umieranie jest częścią życia.

 

Forrest Gump

Właścicielem

portalu jest:

Jesteś...

Gościem na              

naszym portalu!

Zapraszamy na nasz fanpage na facebooku.

 

Kliknij:

Znajdziesz tam jeszcze więcej materiałów i bieżących informacji. 

Uwaga! Nasz portal korzysta z COOKIES! Jeśli wyrażasz zgodę na automatyczne działanie plików Cookies, będą one zapisywane w pamięci Twojej przeglądarki. Opis polityki korzystania z nich oraz sposoby ich dezaktywowania, jeśli nie wyrażasz zgody na ich wykorzystywanie, znajdziesz tutaj.