WITAJ

Zdajemy sobie sprawę, że nazwa Portal jest na razie nieco "na wyrost". Ale to dopiero początek naszej działalności. Niektórzy twierdzą, że to zwyczajny blog, mamy jednak nadzieję, że z czasem nasz rozmiar oraz możliwości będą się rozbudowywać.

 

Portal planowaniespadkowe.plᵀᴹ to multimedialny przewodnik po planowaniu spadkowym. Naszym celem jest popularyzacja zagadnienia oraz zmiana sposobu myślenia o tym temacie. Dajemy Ci edukację oraz dostęp do narzędzi, które umożliwią załatwienie wielu spraw w realnym świecie. Promujemy szeroko rozumiane usługi szkoleniowe i doradcze świadczone przez właściciela portalu, Kancelarię Sukcesyjną MARTYNIEC, prowadzoną przez Łukasza Martyńca, redaktora naczelnego. To jedna z pierwszych kancelarii sukcesyjnych w Polsce (jeśli nie pierwsza o tym zakresie doradztwa). Poza wieloma treściami, które otrzymujesz nieodpłatnie, prezentujemy nasze doświadczenie oraz promujemy usługi komercyjne, świadczone jednak poza tym portalem. Wolę napisać to jasno - żeby nie było wątpliwości. Przyjęliśmy zasadę, że właściciel portalu jest jego jedynym sponsorem - na tych stronach nie znajdziesz nigdy reklamy czy tekstu sponsorowanego. Teksty zaproszonych do współpracy autorów akceptowane są wyłącznie na podstawie merytorycznej. Jeśli w ramach naszych działań pojawi się podłoże komercyjne, będzie ono realizowane przy pomocy innych witryn, jak www.kancelariasukcesyjna.pl oraz kolejnych, które będą w przyszłości uruchomione.

 

Naszym celem jest przekazanie Ci w sposób przystępny i zrozumiały wiedzy z zakresu sukcesji oraz planowania spadkowego - popularyzacja tych nowych i ciekawych dziedzin. Informacje do których możesz dotrzeć poprzez ten portal przydatne są dla każdego, kto pragnie odpowiedzialnie i rozsądnie zarządzać własnym majątkiem. Chodzi o to, abyś potrafił prawidłowo zidentyfikować i określić swoje potrzeby w zakresie sukcesji międzypokoleniowej oraz znalazł motywację do działania, jeśli uznasz, że warto. Pomożemy Ci dowiedzieć się, co jest dla Ciebie ważne. Rozwiejemy także wiele mitów oraz tabu związanych z tym tematem, które są powodem licznych nieporozumień i późniejszych kłopotów. Inspirujemy i prowokujemy.

 

To miejsce jest dla osób, które lubią czytać. Plan sukcesji ze swej istoty jest złożony i jego budowa wymaga czasu oraz zaangażowania, dlatego trudno oczekiwać, aby można było opisać wszystkie jego aspekty w kilku zdaniach czy akapitach. Nie miejmy złudzeń, że stworzenie Planu Sukcesji będzie wymagać wysiłku od Ciebie i Twoich najbliższych - mamy nadzieję, że na początek będzie to czas spędzony z nami podczas lektury naszych materiałów, korzystania z narzędzi oraz szkoleń.

 

Jeśli posiadasz rodzinę, mniejszy lub większy majątek, albo – tym bardziej – prowadzisz biznes, zapraszamy do uważnej lektury. Gwarantujemy, że czas spędzony tutaj zwróci się wielokrotnie. Dowiesz się podstawowych rzeczy na temat tego, jak uniknąć podstawowych błędów przy zarządzaniu majątkiem prywatnym albo biznesem w perspektywie upływu czasu. Jak świadomie i w sposób uporządkowany przekazać majątek oraz biznes z pokolenia na pokolenie. Dowiesz się, co Cię czeka, jeśli nie zadbasz o to, aby w Twojej rodzinie lub firmie zaistniał właściwie przemyślany, wielopłaszczyznowy Plan Sukcesji, który obejmuje plan zarządzania majątkiem uzupełniony o system wzajemnych zabezpieczeń w obrębie prawa, finansów oraz zarządzania.

 

W pierwszej kolejności portal porusza problematykę związaną z biznesem (szczególnie rodzinnym) oraz bardziej rozbudowaną strukturą majątku prywatnego. Z czasem, więcej uwagi poświęcimy zagadnieniom planowania spadkowego, które dotyczą właściwie każdej rodziny.

 

Promujemy tutaj aktywność doradców i wykładowców związanych z Kancelarią Sukcesyjną MARTYNIEC (dawniej WM GROUP), projekty, w których bierzemy udział oraz zaprzyjaźnione firmy i instytucje, których działanie na rzecz sukcesji, zwłaszcza w firmach rodzinnych, cieszy się już powszechnym uznaniem i renomą. 

 

Zapraszamy do lektury oraz działania!

 

Redakcja portalu planowaniespadkowe.plᵀᴹ 

CYTAT:

Mama zawsze mówiła, że umieranie jest częścią życia.

 

Forrest Gump

Właścicielem

portalu jest:

Jesteś...

Gościem na              

naszym portalu!

Zapraszamy na nasz fanpage na facebooku.

 

Kliknij:

Znajdziesz tam jeszcze więcej materiałów i bieżących informacji. 

Uwaga! Nasz portal korzysta z COOKIES! Jeśli wyrażasz zgodę na automatyczne działanie plików Cookies, będą one zapisywane w pamięci Twojej przeglądarki. Opis polityki korzystania z nich oraz sposoby ich dezaktywowania, jeśli nie wyrażasz zgody na ich wykorzystywanie, znajdziesz tutaj.