JEŚLI PROWADZISZ LUB ODPOWIADASZ ZA BIZNES...

Jak pewnie zdążyłeś już zauważyć - nie działamy w sposób szablonowy.

 

Wiemy, że w Internecie wiele informacji można otrzymać za darmo. Ich jakość jednak nie zawsze jest taka, jakiej byśmy oczekiwali. My chcemy Ci dać znacznie więcej: konkretną i praktyczną wiedzę opartą o wieloletnie doświadczenie. Szansę na przekonanie się, czy faktycznie masz problem oraz na zdefiniowanie go. Być może wszystko już poukładałeś, choć wiemy, że rzadko kto ma tak kompleksowe podejście do tematu, jak jest to wymagane. Dajemy Ci możliwość sprawdzenia, czy faktycznie niczego nie pominąłeś. Zawsze jest coś do poprawienia.

 

Dlatego zapraszamy Cię do uzyskania statusu UŻYTKOWNIKA naszego portalu!

 

Aby zmotywować Cię do realnego działania, a nie tylko do zapoznania się z tematem oraz odłożenia go "na półkę" - nie chcemy przekazywać Ci wiedzy w sposób niezorganizowany. Wychodzimy z prostego założenia: samo zapoznanie się z naszymi materiałami niewiele Ci pomoże, jeżeli poprzestaniesz na lekturze. Jeśli nie wprowadzisz określonych zabezpieczeń - Twój majątek albo biznes będzie w tym samym stopniu nieodporny na skutki zdarzeń nagłych, co wcześniej. Sama wiedza, bez realnego działania, nie przyniesie żadnego efektu. De facto stracisz tylko czas. A tego nie chcemy. Dlatego prosimy Cię o aktywność i współpracę.

 

Niezależnie od tego - zdajemy sobie sprawę, że planowanie spadkowe jest tematem trudnym. Po ludzku trudnym. Niełatwo rozmawiać o nim w rodzinie czy w firmie. Niełatwo zainicjować rozmowy tak, aby nikt podświadomie nie odczuł, że "wysyłacie mnie już na tamten świat". Mamy pomysł, jak Ci pomóc.

 

Abyś mogł podjąć racjonalną decyzję, CZY w ogóle powinieneś się tym zainteresować, podzieliliśmy PODRÓŻ PRZEZ TEMAT SUKCESJI na etapy.

ETAP PIERWSZY: ROZPOZNAWCZY

Komentarze

Wpisz kod
* Pola obowiązkowe
Brak wpisów.

Dostęp do pierwszego etapu otrzymasz nieodpłatnie. Nie znaczy to jednak, że nie chcemy od Ciebie niczego w zamian. Zależy nam na Twoim zaangażowaniu oraz na tym, abyś zaprosił do wspólnego "uczenia się sukcesji" Twoich najbliższych: członków rodziny albo wspólników w firmie. To ważne - inaczej proces nie posunie się do przodu. Od strony technicznej: poprosimy Cię o kontakt e-mailowy, ewentualnie telefoniczny - na nasz koszt. Celem tego etapu jest uruchomienie procesu edukacyjnego oraz myślenia o sukcesji w rodzinie i/lub firmie. Zaczynamy od tego, abyś mógł odpowiedzieć sobie na następujące, bardzo ważne pytania:

 

- CZY PLANOWANIE SPADKOWE JEST CI W OGÓLE POTRZEBNE?

 

a jeśli tak to:

 

- PO CO MASZ SIĘ W TEN TEMAT ANGAŻOWAĆ?

 

Na początek proponujemy Ci lekturę opracowanych przez nas felietonów. Dostęp do nich będziesz otrzymywać stopniowo, zgodnie z Instrukcją, którą prześlemy e-mailem wraz z pierwszym felietonem - po spełnieniu kolejnych warunków (np. wypełnieniu ankiety). Jak wspomniałem - ten etap jest nieodpłatny, anonimowy i do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie będziemy prosić o wrażliwe dane osobowe - wystarczy e-mail, a jeśli się zgodzisz - telefon. Otrzymasz potem także unikalny kod dostępu do wybranych materiałów wewnętrznych zamieszczonych na portalu - na własny, prywatny użytek.

 

Z doświadczenia wiemy, że proces najczęściej nie będzie postępował dalej bez odpowiedniego przygotowania tych osób w rodzinie lub firmie, których on bezpośrednio dotyczy. Po prostu wszyscy, lub przynajmniej osoby decyzyjne, powini wiedzieć CZY oraz DLACZEGO warto się za tę sprawę zabrać. Trudno oczekiwać tego bez przekazania im odpowiedniej dawki wiedzy oraz przykładów zaczerpniętych z życia. A także właściwych wzorców sposobów myślenia. Dlatego zależy nam, aby zaangażować jednocześnie kilka osób - w tym samym czasie lub stopniowo, zgodnie z Twoim wyborem. Otrzymasz do tego narzędzia.

 

Ta droga ma jeszcze jedną, ogromną zaletę. Każdy z przygotowanych felietonów możesz przeczytać kiedy zechcesz, we własnym tempie, w domowym zaciszu. Bez żadnych zobowiązań. Możesz konsultować treść artykułów z Twoimi doradcami. Nic nie zastąpi Twoich własnych przemyśleń i refleksji. To ma być TWÓJ Plan Sukcesji. Jeśli wolisz wziąć udział w szkoleniu i otrzymać od razu znacznie większą wiedzę w innej formie, choć tym razem odpłatnie, zajrzyj tutaj.

 

Aby uzyskać status UŻYTKOWNIKA portalu planowaniespadkowe.pl, należy zaakceptować Regulamin Użytkownika oraz wysłać wiadomość korzystając z formularza umieszczonego poniżej. Akcepracja Regulaminu jest obowiązkowa.

 

Zaznaczamy, że uzyskane od nas materiały mogą być wykorzystane wyłącznie do użytku prywatnego i są chronione prawem autorskim. Zakazuje się wykorzystywania ich do użytku zarobkowego.

 

Przejście etapu rozpoznawczego pomoże Ci zapoznać się wstępnie z własną sytuacją oraz uzyskać odpowiedź na postawione powyżej pytania. Daje też nadzieję, że będziesz (będziecie) lepiej przygotowani do mającego nastąpić procesu decyzyjnego. Dopiero wówczas świadomie i w spósób odpowiedzialny zdecydujesz (lub zdecydujecie) czy warto zabrać się za sprawę na poważnie, czy planowanie spadkowe jest Wam do czegokolwiek potrzebne. Zależy nam na Twojej opinii na ten temat. Tutaj @@@link@@@ znajdziesz opinie innych Użytkowników.

 

Kiedy podejmiecie decyzję, że warto zabrać się do pracy, zapraszamy do etapu drugiego:

ETAP DRUGI: ANALITYCZNO - DORADCZY

Tu wymagane będzie przeprowadzenie analizy struktury majątku oraz biznesu, a także identyfikacja rodzajów i skali istniejących ryzyk. Bez tego trudno wymagać, aby Plan Sukcesji był kompletny i skuteczny. Na tym etapie poszukujemy odpowiedzi na pytania:

 

- CO, JAK I KIEDY JEST DO ZROBIENIA?

 

a także:

 

- ILE BĘDZIE KOSZTOWAĆ WDROŻENIE?

 

Jeśli nie jesteś prawnikiem (albo tym bardziej, jeśli nim jesteś...) najprawdopodobniej będziesz musiał komuś to zlecić. Konieczna jest pomoc fachowców. Sam zdecydujesz komu zaufasz, jednakże weź pod uwagę, jak zweryfikować swojego doradcę. Plan Sukcesji musi obejmować połączone ze sobą rozwiązania prawne, podatkowe, finansowe i dotyczące zarządzania. Od tego zależy czy Plan Sukcesji będzie poprawnie skonstruowany. Jeśli uznasz, że warto skontaktować się z doradcami współpracującymi z portalem, zapraszamy tutaj. Być może okaże się, że nasze stawki będą konkurencyjne. Ten etap wymaga najwięcej zaangażowania ze strony doradców - nie może być za darmo.

 

Ostatnim etapem jest:

ETAP TRZECI: WDROŻENIOWY

Wbrew pozorom tutaj jest znacznie mniej pracy, niż na poprzednim etapie. Jasne jest CO ma być zrobione - właściwie jest już z górki. Niestety tutaj ponosisz najwięcej kosztów...

 

my dajemy coś więcej:

 

OPIEKA SUKCESYJNA..... ROZWIŃ TEMAT @@@@@@@@@@@@@

Twoja wiadomość z formularza została pomyślnie wysłana.

Podałeś następujące dane:

Zgoda na uzyskanie statusu UŻYTKOWNIKA:

Skoryguj wprowadzone dane w następujących polach:
Podczas przesyłania formularza wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Wskazówka: pola oznaczone * są obowiązkowe.

CYTAT:

Mama zawsze mówiła, że umieranie jest częścią życia.

 

Forrest Gump

Właścicielem

portalu jest:

Jesteś...

Gościem na              

naszym portalu!

Zapraszamy na nasz fanpage na facebooku.

 

Kliknij:

Znajdziesz tam jeszcze więcej materiałów i bieżących informacji. 

Uwaga! Nasz portal korzysta z COOKIES! Jeśli wyrażasz zgodę na automatyczne działanie plików Cookies, będą one zapisywane w pamięci Twojej przeglądarki. Opis polityki korzystania z nich oraz sposoby ich dezaktywowania, jeśli nie wyrażasz zgody na ich wykorzystywanie, znajdziesz tutaj.